! Basit Are Facebook Marketing Hakkında Faydalı İpuçları alın

şey işinde çalıştığında, onunla sopa. Bu şirket için bir pazarlama aracı olarak Facebook kullanan için de geçerlidir. sadece yaklaşık on yıl için yaklaşık edilmiş olsa da pazarlama kampanyaları için geldiğinde, Facebook kanıtlanmış bir başarıdır. Aşağıdaki makalede iş için bu çok yararlı bir araç yararlanmak için size gösterecektir. Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Facebook Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Diğer Facebook sayfalarında yayınlanmasının uygun olduğunda dikkat edin. Diğer Facebook sayfalarında yayınlamak zaman ilgi büyük alabilir. yayınlarınız istediğiniz dikkatini emin olun. Eğer söyleyecek değerli şeyler var gibi hissediyorum, diğer sayfalarda gönderilmesi gerekiyor. Yapma hiç spam yok!

Facebook reklamları şansınızı deneyin. Bu çok etkili bir şekilde ürünlerinizi tanıtmak için yardımcı olacaktır. Satın alınan reklamlar büyük bir fark yaratabilir. Bunlar pahalı değildir ve büyük bir fark yaratabilir.

İşinizi pazarlamak isteyen varsa boş Facebook sayfasında herhangi bölümlerini bırakmayın. Birçok kişi kendi bilgi her koymak ihmal ve bu uzun vadede çok pahalıya mal olabilir. insanlar işinize gereken bilgileri bulamıyorsanız, onlar ne gerek almak için başka bir yere görünebilir.

Facebook sayfasında Twitter hesabınızı bağlayın. Bu sosyal medya hesapları hem mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter benim sitem 'da yayın yayınınız aynı zamanda Facebook sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

facebook advertising

Bir Facebook reklam iyi bir yatırım olabilir. Sen karı maksimize etmek için müşteri tabanına reklamınızı değiştirebilir. reklam sayısının bütçesine bağlıdır. Ya, herhangi taahhütler uzun vadeli yapmak gerekmez. İstediğiniz zaman reklamınızı durdurabilirsiniz.

Eğer bir Facebook sayfası korumak için günde zamanım yok, bunu yapacak başka birisini almalısınız. mesajlarınız brifing ve eksikliği maddeye başlamak haline olmazsa insanların göreceksiniz. İşin diğer yönleri üzerinde çalışırken başkası sayfasını çalıştırmak zorunda tamamen kabul edilebilirdir.

facebook advertising

Sadece iş alanınızla ilgili olan güncellemeler yayınlıyoruz. Noktalar konusunda görüş vermek veya kişilerle kişisel şeyler paylaşmak cazip olabilir, ancak bu takipçilerine ilginç olmayabilir. diğer bilgileri göndermek için kişisel bir Facebook sayfası oluşturun.

Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

facebook advertising

Artık o bu makaleyi okudum beri pazarlama amacıyla Facebook kullanmak için gerekenlere bilmelidir. çok para mal olmaz pazarlama yardımcı olmak için Facebook kullanma, sadece biraz zaman alır. Henüz Facebook kullanmıyor olması birçok rakip beri, hemen başlayın. Kim bilir? Onlar da bu yazıyı okumuş olabilir, bu nedenle gideyim! bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *